ul. Jasna 85, 95-200 Pabianice, Łódzkie

Firma InterEco proponuje optymalne rozwiązania ekologiczne - przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków. Zajmujemy się projektowaniem, dostarczaniem oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków stosowanych do odbioru ścieków z domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, szkół, restauracji i hoteli.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Czekamy na pytania dotyczące naszej szerokiej oferty. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości, doradzimy najlepszy sposób rozwiązania Państwa problemu, podpowiemy, jaki system oczyszczalni wybrać i jak zoptymalizować koszty jej budowy.

Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego lub czekamy na maila bądź kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do wyboru naszych ekologicznych rozwiązań! Nasze usługi szczególnie polecamy mieszkańcom Pabianic, Łodzi, Bełchatowa oraz całego województwa łódzkiego i sąsiednich regionów. Chętnie podpowiemy też najlepsze rozwiązania mieszkańcom Warszawy.

 

Paweł Mazurek

Tel. 663 065 719

Ul. Jasna 85

95-200 Pabianice

intereco@wp.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Zachęcamy do pozostawienia telefonu, nasz przedstawicieli skontaktuje się i zaproponuje darmowe spotkanie.

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.intereco.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "INTERECO" - JACEK MAZUREK, Jasna 85 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem intereco@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny