ul. Jasna 85, 95-200 Pabianice, Łódzkie

Biologiczne oczyszczalnie ścieków – wszystko o InterEco Łódź

Firma InterEco z podłódzkich Pabianic zajmuje się kompleksową budową przydomowych oczyszczalni ścieków. W dobie coraz większej dbałości o nasze środowisko, wielu inwestorów decyduje się na budowę nowoczesnych oczyszczalni ścieków spełniających ekologiczne normy. Takie warunki spełniają oczyszczalnie działające w dwóch systemach: ekologiczne oczyszczalnie ścieków i biologiczne oczyszczalnie ścieków.

Rynek nieustannie wymaga nowszych, lepszych rozwiązań, mogących sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Dlatego też stawiamy na biologiczne oczyszczalnie ścieków, które działają bezzapachowo, bezobsługowo, są proste i tanie w eksploatacji.

Firma InterEco przez wiele lat działalności wykonała wiele realizacji. Posiadając długoletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie wykonać dowolną instalację przydomowej oczyszczalni ścieków dedykowaną dla Waszego domu, biura, szkoły lub innego budynku. Zaproponujemy optymalne rozwiązania, dobierzemy właściwy system odpowiadający warunkom terenowym działki, wykonamy plany, określimy koszty budowy i eksploatacji. Jednym słowem, zaproponujemy kompleksową budowę przydomowej oczyszczalni ścieków.

Nasza firma wykonać może również na życzenie klienta profesjonalny drenaż opaskowy lub drenaż liniowy oraz umożliwi odprowadzenie wód opadowych z terenu Państwa działki.

W ofercie firmy znajdują się także zbiorniki bezodpływowe na wodę oraz szczelne szamba z laminatu poliestrowo-szklanego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą przydomowych oczyszczalni ścieków. Działamy w okolicach Pabianic, Łodzi, Warszawy oraz w innych regionach kraju. Zachęcamy do kontaktu z firmą w przypadku pytań lub niejasności.